cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Stalo kalendorius 2023

NAUJIENA

Unikalus, stilingas, įkvepiantis ir reikalingas stalo kalendorius. Sukūriau jį dėl savęs, nes vis kažkas pasimiršta ir reikia vietos trumpai pasižymėti, nes namuose neturiu sieninio kalendoriaus, neturiu ir darbo knygos, o norisi orientuotis savaitės dienose. Be to norėjau ir puošnesnio daikto nei tik lapukai ant stalo. Tad gimęs iš poreikio sau, šis kalendorius bus šių metų best seleris ir ideali dovana sau ir kitiems.

Kalendoriaus dydis yra A5, visa savaitė telpa viename puslapyje. Lapukai lengvai nuplėšiami. O metams pasibaigus pasirūpinsiu, kad galėumėte įsiklijuoti į jį naują kalendorių ir taip naudoti dar keletą metų.

Kalendoriaus korpusas yra dengtas švelniu audiniu, papuoštas veidrodine širdele ir įkvepiančia fraze. 

Viršutinis dangtelis susilenkia ir pasistato, tad gražus užrašas visada bus prieš akis ir įkvėps branginti kiekvieną dieną. 

Kalendorius supakuotas kraftiniame popieriuje perrirštas virvute.

Jį taip pat galite komplektuoti su pieštukinėmis. Jeigu pieštukinių skiltyje nerandate tinkančios pagal spalvą, rašykite rvhandmade@gmail.com , būtinai ką nors sugalvosime. Komplektą galima supakuoti dėžutėje. Apie tai taip pat prašome informuoti.


Sukurta iš reikalo ir su meile.

22.00€
Jeigu pageidaujate užsakyti individualiai pagamintą albumą ar knygą, prašome užpildyti formą ir su jumis susisieksime.