cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Apie RV creative studio

Sveiki, aš Reda ir čia mano kūrybinė studija. Jaukiame namų kampelyje, laisvalaikiu kuriu rankų darbo albumus jūsų prisiminimams. 

Man visada svarbu, kur iškeliauja mano darbai, tad vertinu ryšį su jumis. Gera žinoti, kad mano albumus dovanojate savo artimiesiems svarbių švenčių proga, kad saugote juose savo vaikučių pirmąsias nuotraukas, užrašote svarbiausius pasiekimus. Vertinu jūsų draugystę ir esu dėkinga kiekvienam, nes jūsų dėka gaunu begalę įkvėpimo ir noro tobulėti, ieškoti naujovių.

Kūryba tai mano laisvalaikis. Darbo dienomis, darbo metu dirbu kitą, rimtą darbą. Todėl užsakytų albumų tenka kiek palaukti, jiems galiu skirti tik vakarus ir savaitgalius. Į visus savo kūrinius įdedu daug širdies šilumos ir tikro, nuoširdaus rankų darbo. 

Malonu, kad užsukote į šią parduotuvę. Čia rasite albumus, knygas, veidrodėlius, kitas mielas smulkmenas, sukurtas pagavus įkvėpimui, su meile ir didžiuliu noru papuošti jūsų prisiminimus, jūsų namus ir jus pačius. 

Daugumą knygų ir albumų galima suasmeninti, tad kiekvienas iš jų gali tapti unikalus ir vienintelis. 

Originalūs, puošnūs, asmeniški albumai puikiai tinka dovanoti pačioms įvairiausioms progoms. Visada atsiras nuotraukų, kurios vertos būti išsaugotos gražiame albume. 

Jei norite pradžiuginti šeimininkę, įteikite jai knygą receptams užrašyti. Ji ne tik papuoš virtuvę, bet galės būti perduodama iš kartos į kartą kaip šeimos receptų saugotoja.

Taip pat siūlau jums įsigyti originalius, įvairių formų veidrodžius. Jų dizainai yra registruoti patentų biure ir saugomi. Tai puiki interjero puošmena, patinkanti ne tik tėveliams , bet ir vaikučiams. Smagu pagaudyti saulės atspindžius zuikučio ar kačiuko veidelyje. O karūna pačiai gražiausiai nepaliks abejingų net ir paaugusių princesių.

Visi mano darbai yra gimę iš poreikio sau ir noro realizuoti savo idėjas. Kuriu jau daug metų, o idėjos nesibaigia, tad viliuosi, jog užsukę į šią parduotuvę kaskart rasite ko nors naujo, kuo galėsite pradžiuginti savo artimuosius ir žinoma save.

Su meile RV

Daugiau paskaityti apie mane galite žurnalo Lietuvė 2019 metų rudens numeryje, arba ČIA